Stránky neboli dlhú dobu aktualizované. Môžu obsahovať nepresné alebo neaktuálne informácie.
Hľadanie
Rozšírené vyhľadávanie
TOP 7 - stránky
Napaľovacie programy - 109 468x
Free Pascal - Úvod - 66 783x
Lazarus - Kreslenie - 48 225x
Free Pascal - Začiatky - 45 595x
Free Pascal - Podmienky - 37 746x
Free Pascal - Cykly - 36 995x
Internetové prehliadače - 36 968x
Nové v diskusii
Free Pascal - Cykly - štvrtok 31.3.
Lazarus - Začíname - piatok 25.3.
Anketa - streda 2.3.
Navigácia: Operačné systémy > DOS všeobecne > Diskusia

DOS všeobecne - Diskusia

Pridávanie príspevkov do diskusie bolo zastavené, keďže stránka už nie je udržiavaná.

Meno: Sulo
Dátum: 26.1.2009, 14:40
Predmet: Re: DOS

Nazov jednotky + dvojbodka. Priklad:
e:


Meno: Erik
Dátum: 25.1.2009, 21:25
Predmet: DOS

ahoj, mam otazku. Ako mam zmenit cielovu jednotku z A na E??? teda aky prikaz mam pouzit? dakujem


2005-2012, Matúš Sulír, matus.sulir (zav) gmail bodka com. Gen.: 0,0272 s. Valid XHTML, CSS.